Malkas apkures katli FB

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Malkas apkures katls Sime Solida FB8

1430.00 Eur / 1005.01 Ls *
malkas apkures katli Sime Solida FB8 malkas apkures katli Sime Solida FB8

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

+ oriģinālais katla vilkmes regulators
+ apkures katla piederumu komplekts
+ sistēmas spiediena drošības vārsts 3 bar

Noderīga informācija skatāma šeit: ( shema_2_01.jpgshema_2_01.jpg ) ( shema_1_01.jpgshema_1_01.jpg ) ( tehn.rasejums__3_01.JPGtehn.rasejums__3_01.JPG ) ( tehn_rasejums2_01.jpgtehn_rasejums2_01.jpg ) ( tehn.rasejums_1_01.jpgtehn.rasejums_1_01.jpg )
Apraksts

 SIME Solida FB ir pelēkā čuguna centrālās apkures katli, kuros kā kurināmais var tikt izmantota malka, briketes, ogles u.c., paredzēti izmantošanai apkures sistēmās ar apkures ūdens pašteci un piespiedu cirkulāciju. Ja nepieciešams, Sime Solida malkas apkures katlus ir iespējams pārveidot lietošanai ar šķidro kurināmo, granulām vai gāzi. 

 Solida cietā kurināmā katliem ir pieejami seši katla modeļi ar jaudu no 16,3 līdz 39,5 kW un kā jau visas SIME apkures iekārtas, ir pakļauta pilnīgiem un stingriem laboratoriju testiem un izgatavošanas kvalitātes pārbaudei.

 SIME malkas katlu čuguns ir kausējums, kas ilgi saglabā savas īpašības, nenolietojas un ir kļuvis par drošuma un vienkāršas uzturēšanas sinonīmu. 

 Solida malkas apkures katlu sekciju struktūra un uzbūve nodrošina lieliskus degšanas rezultātus ar samazinātu kaitīgo gāžu izmešu daudzumu apkārtējā vidē, kas ir panākts pateicoties daudzu gadu projektēšanas un čuguna katlu siltummaiņu ražošanas pieredzei.

 SIME Solida FB čuguna centrālās apkures katli ir teicami cenas - kvalitātes attiecības, efektivitātes, uzticamības, kā arī vienkāršas uzturēšanas un inovatīva dizaina produkti.


SIME SOLIDA FB apkures katlu priekšrocības:

  • efektīva sabalansēta cietā kurināmā sadegšana; 

  • zemas gāzu emisijas malkas apkures katli; 

  • apkures katla siltuma izolācija uz neuzliesmojošas alumīnija bāzes; 

  • epoksīdsveķu- poliestera pulvera krāsojums 

  • lielas apkures katla durvis kurināmā iekraušanai; 

  • drošība un ilgs malkas katla kalpošanas laiks; 

  • vienkārša katla apkope u.c.


Apkures katla siltuma atdeve

 Sime Solida apkures katlu degkameras forma un izmēri ļauj panākt ļoti augstu kurināmā siltumatdevi un nodrošina efektīvu degšanas procesu ar mazu pelnu atlikumu.

 Lielisku čuguna apkures katla izolāciju garantē atbilstoša korpusa izolācija, kas ir piesātināts un blīvs vates matracis.


Sime apkures katlu vienkāršība un drošība

 Sime Solida apkures katlu platās durvis nodrošina vienkāršu katla uzlādi un tīrīšanu. Šīs durvis ir paredzētas vienkāršākai piekļuvei pie degšanas kameras un pelnu savākšanas paplātei.

 Atkarībā no vēlamās temperatūras, ar speciālas ierīces- malkas katla vilkmes regulātora palīdzību, tiek regulēta degšanas procesam nepieciešamā gaisa padeve.

Tehniskie parametri
Katla klase saskaņā ar EN 303-5 1
Sekciju skaits gab 8
Nominālā jauda, akmeņogles kW 39,5
Nominālā jauda, malka kW 35,55
Masa kg 385
Maksimālā lietderība koef. % 80
Ūdens tilpums l 43
Degkameras dziļums  mm 690
Skursteņa diametrs mm 147
Katla izmēri: augstums un platums mm 1082 x 469
Katla izmērs: dziļums (garums) mm 1053
Maksimālais darba spiediens bar 4
Ieteicamā darba temperatūra apkures ūdenim °C 60-90
Trokšņu līmenis dB <65 d (A)
Minimālā vilkme skurstenī Pa 0,18
Katla ieplūdes un izplūdes izejas DN 2

Sime čuguna malkas apkures katli, kuros kā kurināmais var tikt izmantota malka, briketes, ogles u.c., paredzēti izmantošanai, kā primārie malkas apkures katli apkures sistēmām ar siltumnesēja pašteci vai piespiedu cirkulāciju. Nepieciešamības gadījumā, Sime Solida čuguna malkas apkures katli ir pārveidojami lietošanai ar šķidro kurināmo, granulām vai gāzi. Sime malkas apkures katli, patecoties to degkameras formai un izmēriem nodrošina augsti efektīvu degšanas procesu ar mazu pelnu atlikumu.

Sime Solida čuguna malkas apkures katli tiek piedāvati ar jaudu no 16,3 līdz 39,5 kW - pieejami seši malkas apkures katla modeļi un kā jau visas SIME apkures iekārtas, arī malkas apkures katli ir pakļauti pilnīgiem un stingriem malkas katlu efektivitātes testiem un izgatavošanas kvalitātes pārbaudēm.

Šie malkas apkures katli ir veidoti no augstvērtīga čuguna kausējuma, kas ilgi saglabā savas īpašības, nenolietojas un ir kļuvis par drošuma un vienkāršas uzturēšanas paraugu. Apkures katlu platās durvis nodrošina vienkāršu malkas uzlādi un tīrīšanu. Vēlamā temperatūra, ar speciālas ierīces- malkas apkures katla vilkmes regulātora palīdzību, tiek regulēta ar degšanas procesam nepieciešamā gaisa padevi.

Sime malkas apkures katli, to čuguna sekciju struktūra un uzbūve nodrošina lieliskus efektivitātes rezultātus, tāpēc Sime Solida malkas apkures katli apkārtējā vidē izdala samazinātu kaitīgo gāžu izmešu daudzumu, kas ir panākts pateicoties pacietīgam projektēšanas darbam un apkures katlu siltummaiņu ražošanas pieredzei.

Sime Solida čuguna centrālās apkures malkas katli ir teicami cenas - kvalitātes attiecības, efektivitātes, uzticamības, kā arī vienkāršas uzturēšanas un inovatīva dizaina produkti.