Granulu apkures katli PL

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Granulu apkures katli ir apkures iekārtas, kas paredzētas ēku , kā arī cita veida objektu apkures nodrošināšanai. Granulu apkures katlu lielākā priekšrocība ir augstā efektivitāte un procesa automatizācija.

Granulu apkures katla degļa darba process notiek pilnībā automātiski. Sime granulu apkures katla deglis pēc funkcijas ir līdzīgs šķidrā kurināmā vai gāzes deglim, tāpēc granulu apkures katli var nodrošināt tādas ērtības un automatizācijas līmeni, kāds tiek iegūts lietojot šķidrā kurināmā vai gāzes apkures katlus. Automātiski iededzinošie granulu apkures katli Sime PL ir paredzēti balto koksnes granulu sadedzināšanai.

Granulu apkures katli Sime FB var darboties ar ar augstu efektivitāti, pateicoties Sime FB čuguna katla uzbūvei. Granulu katli, to efektivitāte lielā mērā arī atkarīga arī no tā, cik labi ir ieregulēts granulu apkures katla deglis. Sime PL čuguna kombinēto granulu apkures katlu dūmejas ir papildus aprīkotas ar turbolizatoriem – tehniska risinājuma siltumenerģijas apmaiņas uzlabošanai.

Čuguna granulu apkures katli Sime PL sastāv no - granulu apkures katls, granulu deglis ar vadības automātiku, granulu transportieris no tvertnes līdz granulu deglim, granulu bunkurs u.c.

Sime granulu apkures katli darbojas sekojoši - granulas pa padeves šneku piepilda granulu degļa darba kameru, tiek aktivizēta elektriskā aizdedze, kas kopā ar gaisa ventilatoru rada karstu gaisa plūsmu un aizdedzina koksnes granulas, granulu degļa gaisa ventilators turpina gaisa padevi sadegšanas kamerā, sensors reģistrē degšanu un padod signālus granulu padeves transportierim, sasniedzot uzstādīto maksimālo granulu katla temperatūru, vadības automātika izslēdz granulu degli, nodrošinot pareizu degšanas pārtraukšanu, kad granulu katli atdziest līdz uzstādītajai minimālai temperatūrai, tiek atsākta tā darbība.