Malkas apkures katli FB

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Sime čuguna malkas apkures katli, kuros kā kurināmais var tikt izmantota malka, briketes, ogles u.c., paredzēti izmantošanai, kā primārie malkas apkures katli apkures sistēmām ar siltumnesēja pašteci vai piespiedu cirkulāciju. Nepieciešamības gadījumā, Sime Solida čuguna malkas apkures katli ir pārveidojami lietošanai ar šķidro kurināmo, granulām vai gāzi. Sime malkas apkures katli, patecoties to degkameras formai un izmēriem nodrošina augsti efektīvu degšanas procesu ar mazu pelnu atlikumu.

Sime Solida čuguna malkas apkures katli tiek piedāvati ar jaudu no 16,3 līdz 39,5 kW - pieejami seši malkas apkures katla modeļi un kā jau visas SIME apkures iekārtas, arī malkas apkures katli ir pakļauti pilnīgiem un stingriem malkas katlu efektivitātes testiem un izgatavošanas kvalitātes pārbaudēm.

Šie malkas apkures katli ir veidoti no augstvērtīga čuguna kausējuma, kas ilgi saglabā savas īpašības, nenolietojas un ir kļuvis par drošuma un vienkāršas uzturēšanas paraugu. Apkures katlu platās durvis nodrošina vienkāršu malkas uzlādi un tīrīšanu. Vēlamā temperatūra, ar speciālas ierīces- malkas apkures katla vilkmes regulātora palīdzību, tiek regulēta ar degšanas procesam nepieciešamā gaisa padevi.

Sime malkas apkures katli, to čuguna sekciju struktūra un uzbūve nodrošina lieliskus efektivitātes rezultātus, tāpēc Sime Solida malkas apkures katli apkārtējā vidē izdala samazinātu kaitīgo gāžu izmešu daudzumu, kas ir panākts pateicoties pacietīgam projektēšanas darbam un apkures katlu siltummaiņu ražošanas pieredzei.

Sime Solida čuguna centrālās apkures malkas katli ir teicami cenas - kvalitātes attiecības, efektivitātes, uzticamības, kā arī vienkāršas uzturēšanas un inovatīva dizaina produkti.