Par Sime

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

SIME tika nodibināta Itālijā 1972. gadā divu pazīstamu uzņēmumu FAIS un IML apvienošanās rezultātā. 

Kopš tā laika, jau vairāk nekā 40 gadus, koncerns SIME saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes apkures tehnikas iekārtas un izstrādājumus, kuru ražošanā tiek izmantoti vismodernākie čuguna izstrādājumu ražošanas risinājumi. Tikai dažu desmitu gadu laikā, spēcīga orientēšanās uz inovācijām ir ļāvusi uzņēmumam sasniegt augstākās kvalitātes un efektivitātes virsotnes.

Sime attīstība sākās ar jauna tipa čuguna plākšņu radiatoru ražošanu , tad 1973. gadā Sime pievērsās čuguna apkures katlu ražošanai, kuri bija aprīkoti ar atmosfēriskajiem degļiem, kas tam laikam bija milzīgs tehnoloģisks izrāviens.

SIME grupa ir viena no lielākajiem čuguna kurtuvju, citu izstrādājumu ražotājiem, kas piegādā arī savus produktus daudziem citiem lieliem Eiropas katlu ražotājiem.

Viessmann, Buderus, Junkers, Bosch, Vaillant, Attack, Imergas u.c. izmanto Sime čuguna daļas savu produktu ražošanai, kas zināmā mērā ir apliecinājums SIME tehnoloģiskajai dominancei.

Pateicoties nepārtrauktajiem liela mēroga ieguldījumiem pētniecībā un innovāciju ieviešanā , SIME produkti nodrošina komfortu un ērtības jau miljonos māju visā pasaulē.

Gadu gaitā, nostiprinot savu tehnoloģiskās attīstības līdera vietu Eiropā, SIME ir kļuvusi par piemēru apkures izstrādājumu ražošanas jomā.

Sime ražošanas sistēma

SIME grupa tiek uzskatīta par vienu no Eiropas vismodernākajām ražošanas sistēmām pēc projekta un izmantoto tehnoloģiju definēšanas rādītājiem.

Grupas trīs rūpnīcas ir aprīkotas ar automātiskajiem, datorizētajiem un elektroniski vadāmajiem ražošanas procesiem, kuri garantē rezultātu atbilstību pirmšķirīgiem starptautiskajiem standartiem. 

SIME ražošana ir balstīta uz elastīgumu un specializāciju. Pēdējā, apvienojumā ar loģiski integrētu ražošanu, nodrošina racionālāku elastīguma un plānošanas vadību.

Profesionālu un kompetentu inženieru komanda, kuru atbalsta aparatūras un programmatūras tehnoloģijas, pilnībā izmanto CAD 3D un strukturālās modelēšanas sistēmu potenciālu.

Pētnieki, prototipu izgatavotāji un degšanas tehniķi izstrādā, testē un ražo jaunus, uzlabo esošos produktus testēšanas laboratorijā, kura ir saņēmusi sertifikāciju un nepieciešamo atļauju veikt testus, lai Sime produkti varētu saņemt EEK marķējumu, no AFNOR un IMQ.