Čuguna apkures katli EV

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Čuguna katls Sime Solida EV 5

2190.00 Eur / 1539.14 Ls *
Čuguna katls Sime Solida EV 5 Čuguna katls Sime Solida EV 5

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

+ oriģinālais katla vilkmes regulators
+ apkures katla piederumu komplekts
+ sistēmas spiediena drošības vārsts 3 bar

Noderīga informācija skatāma šeit: ( Sime_apkures_katli_EV_spec..jpgSime_apkures_katli_EV_spec..jpg ) ( Sime_solida_EV_katla_shema.jpgSime_solida_EV_katla_shema.jpg )
Apraksts

Apkures katla SIME SOLIDA EV apraksts

Čuguna malkas apkures katli SIME SOLIDA EV tika projektēti, lai nodrošinātu maksimālu koksnes degšanas lietderību, optimizējot arī apkures katla dūmgāžu novadīšanu. Apkures katli Sime EV atbilst ES direktīvai 97/23/EKK un Normatīvam EN 303-5.

SIME Solida EV ir pelēkā čuguna malkas apkures katli paredzēti izmantošanai apkures sistēmās, kas darbojas izmantojot pašteci vai piespiedu apkures sistēmas cirkulāciju.

Solida cietā kurināmā apkures katli - ir pieejami pieci malkas katlu modeļi ar jaudu no 20/23 kW līdz 58/67 kW un kā jau visa veida SIME apkures iekartas, ir pakļauti stingrām ražošanas kvalitātes pārbaudēm.

SIME malkas katlu čuguns ilgi saglabā savas labās īpašības, nenolietojas un ir kļuvis par drošuma un vienkāršas uzturēšanas sinonīmu.

Solida EV malkas apkures katlu čuguna sekciju uzbūve nodrošina ļoti labus kurināmā sadegšanas rezultātus, kas ir panākts pateicoties ilgtrermiņa apkures katlu projektēšanas un ražošanas pieredzei.

SIME Solida EV čuguna universālie malkas apkures katli ir kvalitatīvi, efektīvi, kā arī vienkārši uzturami malkas katli.

SIME SOLIDA EV čuguna malkas katlu priekšrocības:

  • efektīva kurināmā sadegšana;
  • zemas gāzu emisijas;
  • apkures katla siltuma izolācija uz neuzliesmojošas alumīnija bāzes;
  • epoksīdsveķu- poliestera pulvera krāsojums
  • lielas apkures katla kurināmā iekraušanai durvis;
  • ilgs malkas apkures katla kalpošanas laiks;
  • vienkārša apkope u.c.

Apkures katla SIME EV siltumatdeve

Sime Solida malkas apkures katlu kurtuves forma ļauj panākt ļoti efektīvu kurināmā siltumatdevi un nodrošina degšanas procesu ar iespējami mazu pelnu atlikumu.

Lielisku čuguna apkures katla izolāciju garantē atbilstoša korpusa izolācija, kas ir blīvs vates matracis.

SIME EV apkures katlu vienkāršība

Sime Solida EV malkas apkures katla lielās durvis nodrošina ērtu apkures katla malkas uzlādi un tīrīšanu. Apkures katla temperatūra tiek regulēta ar apkures katla vilkmes regulātora palīdzību.

Tehniskie parametri
Jauda, akmeņogles kW 45
Maksimālā jauda, koksne kW 40
Termiskā jauda, koksne kW 27.5
Lietderības koeficenta klase EN 303-5 1
Kurtuves tilpums dm3 90.2
Min. negatīvais spiediens dūmvadā mbar 0.12
Dziļums mm 725
Degmateriāla kameras tilpums  dm3 646
Čuguna elementi sk. 5
Max. darbības temperatūra °C 95
Max. darbības spiediens bar 4
Testēšanas spiediens bar 6
Ūdens tilpums l 48
Svars kg 350

Sime EV malkas apkures katli, tiek piegādāti divās daļās- čuguna apkures katls, apkures katla pelnu kasti, termostatisko regulatoru un divus apkures katla durvju rokturus, kontakta atsperi termometra kapsulai, kā arī apkures katla gaisa ielaides aizbīdņa sviru. Malkas apkures katlam pievienotais kartona iepakojums satur Sime EV čuguna katla apvalku, termometru un apkures katla Sime dokumentu komplektu. Apkures katla plāksnīte, ar katla tehniskajiem datiem, ir ievietota dokumentu komplektā un ir uzlīmējama uz malkas katla apvalka sāniem.

Čuguna malkas apkures katli Sime EV ir numurēti, reģistrācijas numurs ir uzrādīts uz plāksnītes, kas atrodas uz čuguna sekcijas aizmugurējās augšējās daļas. Lai atvieglotu apkures katla Sime EV transportēšanu, ielādi un izlādi, katlam ir pievienoti transportēšanas āķi.